Skip to main content
Partner Google Maps Premium Plan

To już potwierdzone – po raz kolejny odnowiliśmy nasz status Google Cloud Premier Partner (w zakresie map). Tytuł ten jest najwyższym wyróżnieniem partnerskim w Google i uprawnia nas do korzystania z takiego logotypu:

Partner Google Maps Premium Plan

Co z tego wszystkiego wynika dla naszych klientów?

Zastanawiasz się, co może zrobić dla twojej firmy Premier Partner? Już mówimy:

Partner Google Maps Premium Plan

Tytuł Premier jest potwierdzeniem dużej wiedzy naszego zespołu o licencjonowaniu Google Maps. Co oznacza, że skutecznie pomagamy dobrać najlepszą w danym przypadku licencję.

Partner Google Maps Premium Plan

Żaden partner Google nie zostaje Premierem bez bardzo wysokich kompetencji technicznych. Jeżeli twoja firma potrzebuje pomocy przy implementacji licencji lub chce stworzyć aplikację zbudowaną na Mapach Google, to najlepiej zgłosić się tej kwestii właśnie do Premier Partnera.

Partner Google Maps Premium Plan

Zastanawiasz się, które Google Maps API najlepiej będą wspierały twoją firmę? Chciałbyś wycisnąć z Map Google maksimum możliwości? Nikt nie pomoże lepiej w tych kwestiach niż Premier Partner, którego wiedzę w tym zakresie potwierdził sam Google.

Partner Google Maps Premium Plan

Partnerzy Premier często jako pierwsi dowiadują się o nowościach związanych z Google Maps. Pracując z Premierem będziesz zawsze na bieżąco i szybko osiągniesz korzyści z mapowych nowości.

Partner Google Maps Premium Plan

Jako Premier Partner musimy nieustannie podnosić nasze kompetencje w zakresie Google Maps. Tytuł Premier to gwarancja wysokiej jakości usług związanych z Mapami Google.

Partner Google Maps Premium Plan

Chcesz zoptymalizować zużycie licencji Google Maps? Nikt nie pomoże tu lepiej niż Premier Partner łączący wszystkie wymienione wyżej cechy.

Premier, czyli kto?

Można powiedzieć, że partnerstwo z Google jest stopniowalne, a najwyższy stopień możliwy do uzyskania to właśnie Premier Partner. Dodajmy jeszcze, że niewielu partnerów Google na świecie posiada obecnie taki status, co oznacza, że zdecydowanie mamy co świętować 🙂 I to wciąż nie wszystko – jesteśmy jedynym Premier Partnerem w zakresie map w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Choć jesteśmy bardzo dumni z naszego zespołu Google Maps, za to że już kolejny raz wspięli się na wyżyny i uzyskali tytuł Premier Partner, to oczywiście nie zapominamy o naszych klientach. To Wasze zaufanie pozwoliło nam zdobyć status Premier za co serdecznie dziękujemy!

Trochę historii – jesteśmy z Google już 6 lat

Wszystko zaczęło się w 2012 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność jako partner i Value Added Reseller Map Google. Tytuł Premier po raz pierwszy uzyskaliśmy w 2015 roku. Obecnie jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem biznesowej licencji map (Google Maps Premium Plan), a dodatkowo świadczymy consulting i tworzymy własne rozwiązania oparte na Mapach Google (więcej informacji tutaj).