Obsługa i realizacja zadań wykonywanych przez pracowników w terenie jest jednym z najbardziej kosztownych procesów operacyjnych w przedsiębiorstwach sieciowych. Dzięki rozwiązaniom, które oferujemy we współpracy z naszymi partnerami, możliwe jest zwiększenie wydajności w tym obszarze, co zawsze jest źródłem wymiernych i znaczących zysków.

geotask
geotask-logo

Zarządzanie pracą w terenie z wykorzystaniem Google Maps

Aplikacja GeoTask pomaga zoptymalizować trasy dojazdu w oparciu o Mapy Google z uwzględnieniem natężenia ruchu. Bezpośrednia komunikacja z pracownikami w terenie poprzez aplikację mobilną wizualizuje bieżącą realizację planu i pozwala na  jego szybkie korekty. Zbieranie informacji w terenie jest ułatwione przez robienie zdjęć, dyktowanie głosowe notatek i uzupełnianie formularzy.

GeoTask to:

Aplikacja planisty / dysponenta
Planista/dysponent za pomocą dostępnych narzędzi może zarządzać zadaniami i monitorować postęp wykonywanych prac. Aktualna pozycja pracownika oraz status zadania wizualizowane są na mapie odpowiednią ikoną oraz kolorem.

Aplikacja pracownika mobilnego
Pracownik terenowy ma dostęp do aktualnej listy zadań. Każde zadanie jest opisane i zawiera niezbędne informacje do jego wykonania. Każde zadanie ma swój „cykl życia” dzięki czemu planista/dysponent wie na jakim etapie realizacji się znajduje.

Obszary zastosowań:

Branże sieciowe
Transport i logistyka
Sektor publiczny
Serwis i inne usługi

Korzyści:

  • Optymalizacja tras dojazdu w oparciu o Mapy Google z uwzględnieniem natężenia ruchu, co pozwala na ograniczenie kosztów transportu, wykonanie większej liczby zadań, dotrzymywanie terminów dostaw i spotkań.
  • Bezpośrednia komunikacja z pracownikami w terenie oparta o aplikację mobilną umożliwia wizualizację bieżącej realizacji planu i pozwala na jego szybkie korekty.
  • Opcje robienia zdjęć, dyktowania notatek głosowych, czy uzupełniania formularzy usprawniają zbieranie informacji w terenie.
  • Analiza zebranych informacji – prowadzi do lepszej organizacji pracy, zadowolenia klientów, zmniejszenia kosztów oraz zwiększenia zysków.

Dzięki aplikacji GeoTask będziesz mógł planować, monitorować oraz rozliczać zadania wykonywane przez Twoich pracowników. Oferowane przez nas proste w obsłudze rozwiązanie wpłynie na podniesienie jakości pracy i obsługi Twoich klientów.

CO MOŻEMY ZROBIĆ DLA TWOJEJ FIRMY?

Oferujemy szereg rozwiązań z zakresu zarządzania pracownikami w terenie. Nasi konsultanci najpierw analizują procesy biznesowe przedsiębiorstwa, aby potem móc doradzić wybór najlepszych rozwiązań IT odpowiadających potrzebom danego klienta. Następnie, po opracowaniu i wdrożeniu produktu (implementacja, integracja, migracja danych), zapewniamy odpowiednie szkolenia dla użytkowników i administratorów systemu oraz wsparcie techniczne (obejmujące przyszłe integracje z innymi rozwiązaniami).

Dowiedz się więcej
praca_w_terenie