Skip to main content

PRM i ONA dostępne w wersji 5.1.9 i 5.2.0

By 5 lipca, 20199 lipca, 2019Smallworld, Telekomunikacja
prm_ona_nowe_wydania

Nasze rozszerzenia Physical Network Inventory – Physical Route Manager (PRM) i Optical Network Atlas (ONA) niedawno zostały zaktualizowane. Są teraz kompatybilne z wersjami Smallworlda 5.1.9 i 5.2.0. Przedstawiamy kilka kluczowych zmian i usprawnień – nowe funkcjonalności są odpowiedzią na potrzeby klientów.

Physical Route Manager

PRM to moduł PNI pozwalający na grupowanie dowolnej liczby zasobów fizycznych w łatwo zarządzany obiekt – trasę. Trasa składa się z wzajemnie powiązanych elementów składowych – takich jak włókna światłowodowe, porty oraz złącza, które odwzorowują połączenia między lokalizacjami. Moduł usprawnia prace szczególnie przy dużych projektach, ułatwia aktualizację danych oraz zmniejsza ilość błędów. Dzięki otrzymywanym na bieżąco informacjom o problemach technicznych, obsługa awarii staje się znacznie prostsza.

Co zmieniliśmy?

  • Nowa funkcja raportu PRM– opcja generowania raportu z pominięciem nudnych muf .
  • Integracja z nową funkcjonalnością PNI Relocate
  • Rozszerzone wsparcie dla kabli wewnątrz budynków
  • Wyświetlanie kolorów włókien w zakładce PRM Data oraz na liście kandydatów dla kabli światłowodowych z relacją (Sheath with LOC)
  • Dostęp do dokumentacji użytkownika z poziomu aplikacji
  • Ulepszenie Edytora Grup PRM: masowe usuwanie tras
prm_smallworld_520
ona_smallworld_520

Optical Network Atlas

ONA – moduł rozszerzający funkcjonalność Smallworld PNI, który jednocześnie może działać jako samodzielna aplikacja. Pozwala na generowanie ścieżek optycznych w postaci graficznej oraz służących do dokumentacji terenowej. Usprawnia także generowanie raportów dla planowanych zmian w mufach dla całego projektu PNI. Dzięki temu jest idealnym usprawnieniem efektywności grup terenowych.

Co zmieniliśmy?

  • Optymalizacja wydajności procesu generowania schematów
  • Dostęp do dokumentacji użytkownika z poziomu aplikacji

Aby pokazać w praktyce nowe możliwości PRM, ONA, a także innych nowości w pozostałych modułach PNI – RNI oraz CATV Design, nasz zespół przeprowadził ostatnio serię prezentacji dla użytkowników platformy Smallworld i sprzedawców. Podczas pokazów przedstawiliśmy produkty, korzyści z ich wykorzystania oraz pokazaliśmy, na co warto zwrócić uwagę przy ich wdrożeniach.

Jesteś zainteresowany demo któregoś z naszych produktów? Napisz do nas i przekonaj się, jak ich wdrożenie może usprawnić procesy w przedsiębiorstwie.

Napisz do nas

Nasze rozwiązania Smallworld PNI

Data Center Manager

Data Center Manager

moduł PNI

Physical Network Inventory

GE Smallworld PNI

Logical Network Inventory

GE Smallworld LNI

Network Viewer

GE Smallworld GIS

Optical Network Atlas

Moduł PNI

Physical Route Manager

Moduł PNI

Radio Network Inventory

Moduł PNI

Cable TV Design

Moduł PNI

Service Inventory

Moduł PNI i LNI

Data Quality Tool

Rozszerzenie Smallworld GIS

Network Inventory Maintenance Support

LNI-Connector

Moduł LNI