Skip to main content

Nowa wersja GeoTaska jest już dostępna! Poznaj GeoTask 18.0

By 3 stycznia, 202311 stycznia, 2023Field Service Management, Rozwiązania Mobilne
geotask-wersja-18

Wydaliśmy właśnie 18 wersję naszej aplikacji GeoTask, narzędzia Field Service Management do zarządzania pracownikami w terenie. Na bieżąco wprowadzamy kolejne ulepszenia – wszystko po to, aby nasze rozwiązanie było jak najbardziej dopasowane do potrzeb dyspozytorów oraz pracowników terenowych. 

Najnowsza wersja GeoTaska niesie ze sobą szereg zmian, takich jak ulepszona przejrzystość mapy, poprawiony aspekt tworzenia i obsługi mapy oraz konfiguracji harmonogramu. Skupiliśmy się na zautomatyzowaniu procesu powiadomień klientów, aby na bieżąco wysyłać informacje o statusie zadań. Nastąpiło również wiele zmian w zakresie UI, takich jak Edytor Nowego Zadania, Edytor Istniejącego Zadania czy Zapamiętywanie rozmiarów komponentów w zakładce Planowanie.

Dodane zostały także zupełnie nowe moduły, które znacząco ułatwiają pracę dysponenta – takie jak Moduł Klienta i Lokalizacji, zawierający informacje teleadresowe o obsługiwanych przez ekipy terenowe stałych klientach i lokalizacjach. Wprowadziliśmy również zmiany w Module Powiadomień, w którym można tworzyć i zarządzać powiadomieniami wysyłanymi do klientów w formie e-mail oraz SMS.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowych funkcjach GeoTaska? Odwiedź stronę mobilnypracownik.pl i zapoznaj się ze szczegółami!