Przyszłoroczne konferencje GE Digital Energy z udziałem Globemy

By 18 grudnia, 201422 czerwca, 2020Smallworld, Wydarzenia

Jak co roku Globema weźmie udział w cyklicznych konferencjach GE Digital Energy, które odbywają się w Europie i w USA. Serdecznie zapraszamy do spotkania zespołu Globemy oraz naszych Partnerów z GE w trakcie obu wydarzeń oraz gratulujemy szczęśliwym uczestnikom tegorocznej 16 Konferencji Globemy Innowacyjne Rozwiązania Geoprzestrzenne, którzy zwyciężyli w losowaniu darmowych zaproszeń (Golden Tickets) na konferencję GE we Frankfurcie!

Loteria Golden Tickets dla uczestników tegorocznej konferencji Globemy

Dzięki inicjatywie GE i Globemy, wśród uczestników tegorocznej 16 Konferencji Globemy Innowacyjne Rozwiązania Geoprzestrzenne wylosowaliśmy sześć osób, które otrzymały od GE bezpłatne zaproszenie na konferencję we Frankfurcie (tzw. Golden Ticket). Serdecznie gratulujemy zwycięzcom z firm: UPC Polska, E.ON Romania, Vectra Investments, Hawe Telekom, Multimedia Polska, Energa Oświetlenie.

GE Digital Energy Americas Software Summit 2015

Globema weźmie udział w nadchodzącej konferencji 2015 Digital Energy Americas Software Summit organizowanej przez General Electric. Wydarzenie to odbędzie się 2-6 marca 2015 roku w Colorado Springs (Colorado, USA). Głównym tematem konferencji będą rozwiązania programistyczne dla przedsiębiorstw zarządzających sieciami transmisyjnymi i dystrybucyjnymi, przede wszystkim operatorów energetycznych, telekomunikacyjnych, wodociągowo-kanalizacyjnych, przesyłu i dystrybucji gazu i ropy. Jak zawsze delegacja Globemy będzie bardzo aktywnym uczestnikiem całego wydarzenia.
Bez wątpienia konferencja GE będzie wyjątkowa! Jej uczestnicy będą mogli poznać najnowsze produkty, najnowsze technologie i najlepsze rozwiązania. Wśród istotnych elementów wydarzenia warto wymienić: wykłady, pokazy, warsztaty, możliwość wymiany doświadczeń z innym i uczestnikami czy wypróbowania wersji demonstracyjnych.

Udział Globemy

W trakcie konferencji przedstawiciele Globemy wygłoszą wykład pod tytułem:

  • Managing Fixed Wireless Networks with Smallworld Radio Network Inventory

Wydarzenie będzie także dobrą okazją by podzielić się doświadczeniami, planami na przyszłość oraz sukcesami Globemy w implementowaniu rozwiązań opartych na oprogramowaniu GE Digital Energy oraz Google GEO.

Więcej informacji o konferencji

224144155

GE Digital Energy International Software Summit 2015

Globema weźmie także udział w europejskiej konferencji GE Digital Energy 2015 International Software Summit. Wydarzenie to odbędzie się 8-11 czerwca 2015 roku we Frankfurcie, w Niemczech. Warto także zaznaczyć, że będzie to trzecia konferencja GE Digital Energt organizowana wspólnie ze SWUG (SmallWorld User Group, organizacją zrzeszającą niemieckich i niemiecko-języcznych użytkowników i dostawców platformy Smallworld). W programie konferencji m.in.: prezentacje produktów, wykłady oraz warsztaty. Spodziewana frekwencja to około 800 uczestników.

Obecnie GE wciąż czeka na propozycje wystąpień. Zgłoś swoje wystąpienie

Udział Globemy

Naturalnie na konferencji we Frankfurcie nie zabraknie również przedstawicieli Globemy. Na stoisku wystawowym zaprezentujemy szereg innowacyjnych rozwiązań geoprzestrzennych, a także podzielimy się swoimi doświadczeniami z wdrożeń Smallworld, FFA i Google GEO.

Więcej informacji o konferencji