Konwersja formatów danych GIS/CAD

W dzisiejszym środowisku, charakteryzującym się ogromną różnorodnością formatów i modeli danych, jak również zwiększającą się wciąż ilością informacji, organizacje stają przed coraz większą presją, która nakazuje im maksymalnie wykorzystywać ich dane przestrzenne w zakresie planowania i podejmowania decyzji.

Wiele danych i formatów? Jest rozwiązanie

Specjaliści GIS, CAD i IT muszą radzić sobie z wieloma wyzwaniami związanymi z informacjami przestrzennymi. Globema, a także jej klienci, nie mają z tym problemu. Nasi konsultanci wyposażeni w oprogramowanie Feature Manipulation Engine (FME) mogą sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie wykorzystania zróżnicowanych danych przestrzennych.

FME wspomaga użytkowników różnych systemów CAD, GIS i bazo-danowych, w efektywnej wymianie, udostępnianiu, konwersji, translacji, dystrybucji i zarządzaniu danymi przestrzennymi. Narzędzie oferuje bogactwo ponad 400 obsługiwanych formatów danych – w odczycie i zapisie (w tym najpopularniejsze DWF/DWG, Smallworld, Bentley Microstation Design, ESRI Shape, GeoTIFF, MapInfo TAB, Oracle Spatial), oraz ponad 500 różnych funkcji i około 5300 różnych układów współrzędnych. Dane te stają się nie tylko dostępne do edycji, lecz również mogą być współdzielone. FME oferuje nieograniczoną elastyczność restrukturyzacji, formatowania i integracji danych, przy zachowaniu interoperacyjności i przy użyciu tylko jednej technologii.

FME liderem rynku narzędzi klasy ETL (Extract, Transform and Load)

Wciąż rozwijane oprogramowanie, od lat zajmujące pozycję lidera na światowym rynku, pozwala użytkownikom maksymalnie wykorzystać ich zasoby danych, wykonać więcej, ponosząc mniejsze koszty, a także upewnić się, że ich organizacje są gotowe na to, co przyniesie jutro.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę         Kontakt

Problem z danymi? Możemy pomóc!

Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z wdrożeniem i użytkowaniem FME. Udzielamy pomocy w zakresie wsparcia technicznego, transferu wiedzy i szkoleń, rozwoju oprogramowania i konsultacji wdrożeniowych. Posiadamy certyfikaty FME Certified Trainer oraz FME Certified Professional potwierdzające najwyższe umiejętności w zakresie użytkowania FME. Zespół ekspertów – praktyków w użytkowaniu FME – posiada zarówno dogłębną wiedzę, jak i szerokie doświadczenie w zakresie technologii informatycznych i zarządzania danymi przestrzennymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie w pełni pomóc wykorzystać potencjał FME w konkretnych zastosowaniach.

Zestaw produktów FME

FME Server

FME Desktop