Skip to main content

Satysfakcja klienta – jak zadbać o nią wykorzystując nowoczesne rozwiązania FSM?

By 9 lutego, 202317 lutego, 2023Field Service Management, Wydarzenia
Webinar GeoTask Satysfakcja Klienta

Już 28 lutego zapraszamy na webinarium, podczas którego dowiesz się, jak zadbać o jakość obsługi klienta i zadowolenie z Twoich usług i jaką rolę pełnią tu nowoczesne systemy typu Field Service Management. Jeśli zarządzasz zespołami pracowników realizującymi zadania w terenie, nie może Cię zabraknąć!

W dobie ogromnej konkurencji na rynku, utrzymanie dotychczasowych klientów i zdobywanie nowych jest uzależnione od jakości Twoich usług. Jedną z ważniejszych jej składowych jest jakość obsługi klienta.

Jakie są sposoby, aby ją podnieść i wyróżnić się na rynku?

Dowiedz się biorąc udział w naszym webinarium „Satysfakcja klienta jest bezcenna. Jak ją podnieść przy pomocy systemu FSM? Spotkanie odbędzie się już 28 lutego 2023 (wtorek) o godz. 12:00.

  • dowiesz się jak cenna jest satysfakcja klienta.
  • poznasz rozwiązania problemów związanych z obsługą, najczęściej zgłaszanych przez klientów.
  • zobaczysz, jak odpowiednie funkcje narzędzi Field Service Management pomogą Ci w podniesieniu jakości Twoich usług i satysfakcji klientów.
Webinar Jakość Obsługi Klienta

Do kogo skierowane jest webinarium?

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych podniesieniem jakości obsługi klienta i jakości usług, działających w branżach w których nieodłącznym elementem jest realizacja prac w terenie – poza siedzibą firmy.

Webinarium kierujemy zarówno do osób już korzystających z narzędzi Field Service Management jak i dopiero poszukujących takiego rozwiązania.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą i wzięcia udziału w wydarzeniu: