Dołącz do naszego zespołu!

   Starszy specjalista ds. bezpieczeństwa OT

Lokalizacja: Warszawa

Czym będziesz się zajmować?

Szukamy osoby, która od strony merytorycznej będzie odpowiedzialna za przygotowanie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa dla naszych klientów. Twoje zaangażowanie będzie potrzebne na wszystkich etapach: od wstępnej analizy potrzeb, przez przygotowanie propozycji rozwiązania, aż po jego wdrożenie w warunkach produkcyjnych. Bezpieczeństwo w przemyśle to nie tylko sieci i dane. Będziesz mieć do czynienia również z bezpieczeństwem procesów, bezpieczeństwem fizycznym oraz bezpieczeństwem ludzi pracujących w tych obiektach i w ich otoczeniu. Poszukujemy osoby, która do swoich obowiązków podchodzi odpowiedzialnie i ma doświadczenie w przeprowadzaniu analiz, audytów lub opracowywania koncepcji w zakresie systemów bezpieczeństwa. Ważna będzie także znajomość dobrych praktyk i istotnych norm z tego obszaru oraz umiejętność prostego i precyzyjnego przekazania informacji (zarówno pisemnie, jak i w bezpośrednim kontakcie).

Przydatne kompetencje

Do realizacji tych zadań przyda Ci się wiedza o znanych rodzajach ataków, przeciwdziałaniu ich skutkom z wykorzystaniem zarządzania uprawnieniami i poziomami dostępu, mechanizmach szyfrowania, zarządzaniu certyfikatami, segmentacji oraz kontroli komunikacji w sieci. Cenna będzie również znajomość norm z rodziny ISO 27000, ISO 22300, ISO 31000 i ISO 62443 oraz publikacji NIST z tego obszaru. Ze względu na charakter działalności naszych klientów, znajomość ustaw o infrastrukturze krytycznej oraz krajowym systemie cyberbezpieczeństwa będzie ważnym atutem.

Jeśli posiadasz certyfikat z obszaru bezpieczeństwa, taki jak CISA, CRISC, CISM, CISSP, CGEIT, jesteś audytorem w zakresie ww. norm lub ukończyłeś studia podyplomowe w obszarze (cyber)bezpieczeństwa lub audytu bezpieczeństwa to pochwal się nam przy okazji. Nie jesteśmy jednak formalistami i bardziej niż papierowy dowód interesuje nas Twoja wiedza i doświadczenie.

Bardzo ważne będzie Twoje doświadczenie w realizacji projektów z zakresu (cyber)bezpieczeństwa, a szczególnie z obszaru bezpieczeństwa w systemach przemysłowych.

Co oferujemy?

  • Forma współpracy: umowa o pracę lub współpraca B2B. Na okresie próbnym możliwość pracy w wymiarze 1/2 etatu.
  • Kameralne biuro z wygodną lokalizacją (kilka minut spacerem od metra Wilanowska).
  • Przy UoP pakiet sportowy (Multisport) i opiekę medyczną (Luxmed).

DOŁĄCZ DO NAS! Aplikuj