Skip to main content

Spotkajmy się na KIKE – poznaj najnowsze rozwiązania w zakresie projektowania i utrzymania sieci

By 24 kwietnia, 202416 maja, 2024Telekomunikacja, Wydarzenia

Zapraszamy na XXXI edycję konferencji KIKE – najważniejszego spotkania branży telekomunikacyjnej w Polsce. Tym razem widzimy się w Jachrance pod Warszawą w dniach 8-10 maja.

Jednym z głównych tematów wydarzenia będzie największa w historii Polski inwestycja w budowę sieci telekomunikacyjnej, czyli nabory w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy (FERC) i Konsultacji Krajowego Planu Odbudowy (KPO). Omawiane będą także inne działania na rzecz efektywnej transformacji cyfrowej Polski.

Konferencja, organizowana przez Krajową Izbę Komunikacji Ethernetowej będzie również świetną okazją do dyskusji, wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów.

Globema na KIKE

Podczas wydarzenia Globemę będą reprezentować Dariusz Pakuła (Opiekun kluczowego klienta) i Tomasz Mazan (Menedżer Produktu). Dariusz poprowadzi warsztaty na temat projektowania sieci. Nasz reprezentant weźmie także udział w panelu dyskusyjnym.

Podczas konferencji zaprezentujemy również rozwiązania wspierające projektowanie i zarządzanie siecią telekomunikacyjną.

Warsztaty projektowania sieci

Podczas warsztatów z zakresu projektowania sieci Darek i Tomek omówią takie zagadnienia jak:

  • automatyczne projektowanie sieci
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji projektowej
  • generowanie zestawienia materiałowego
  • zarządzanie budową sieci
Zalety budowania rozwiązania IT samodzielnie

Warsztaty odbędą się 9 maja 2024, o godzinie. 15:15 w hotelu Warszawianka w Jachrance, w sali M. Obowiązują wcześniejsze zapisy przez formularz rejestracyjny na konferencję.

Panel dyskusyjny

Również 9 maja, w godzinach 12:05 – 13:30 odbędzie się panel dyskusyjny: „Raportowanie sieci telekomunikacyjnych na potrzeby administracji państwowej” Jednym z jego uczestników będzie Dariusz Pakuła z Globemy. Serdecznie zapraszamy do udziału i dyskusji.

Spotkajmy się na KIKE

Chcesz umówić się na spotkanie podczas konferencji KIKE? Masz pytanie o warsztaty? Napisz do nas! Chętnie porozmawiamy o Twoich wyzwaniach w projektowaniu i zarządzaniu siecią telekomunikacyjną.