Skip to main content

Spotkajmy się na konferencji FTTH w Berlinie! Poznaj najnowsze rozwiązania wspierające rozwój sieci światłowodowych!

By 29 lutego, 202429 marca, 2024Telekomunikacja, Wydarzenia
FTTH Berlin 2024 Globema

Z radością informujemy, że Globema została sponsorem i wystawcą prestiżowej Konferencji FTTH, która odbędzie się w Berlinie w dniach 19-21 marca.

Podczas wydarzenia zaprezentujemy kompleksowe rozwiązania wspierające cały cykl życia sieci – od planowania, poprzez projektowanie, budowę, aż po świadczenie usług i utrzymanie.
Nasze specjalizowane oprogramowanie wspomoże pozyskanie i utrzymanie danych, zautomatyzuje projektowanie sieci oraz pomoże efektywnie zarządzać pracownikami mobilnymi.

Konferencja FTTH Berlin

Konferencja FTTH  – najważniejsze wydarzenie roku sektora światłowodowego

Konferencja FTTH to wydarzenie, na którym spotykają się przedstawiciele czołowych firm i organizacji z dziedziny technologii światłowodowych. Organizatorzy przewidują, że w tym roku weźmie w nim udział ponad 4000 osób reprezentujących ponad 1000 firm z 100 krajów, a także 120 wystawców i partnerów. Jest to więc doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń dotyczących najnowszych trendów, rozwiązań i wyzwań w branży.

Pierwszy dzień konferencji poświęcony będzie warsztatom eksperckim prowadzonym przez członków FTTH Council Europe, głównego organizatora wydarzenia.

Główna część konferencji rozpocznie się 20 marca i potrwa dwa dni, obejmując przemówienia i sesje panelowe. Uczestnicy będą dyskutować na temat najważniejszych  aspektów FTTH, 5G oraz innych technologii i usług związanych ze światłowodami, a także ich wpływu na społeczeństwo.

Globema na Konferencji FTTH

W ramach wydarzenia odbędą się również dwudniowe targi, na których ponad 120 wystawców zaprezentuje różnorodne produkty i usługi związane z sieciami Fiber-to-the-Home (FTTH).

Globema, jako zaufany dostawca IT z bogatą historią świadczenia usług dla sektora telekomunikacyjnego, również weźmie w nich udział w charakterze wystawcy. Cieszymy się, że będziemy mogli aktywnie uczestniczyć w dyskusjach dotyczących sposobów na usprawnienie działań na sieci, jej utrzymania czy projektowania.

W zgodzie z przyświecającą nam ideą wprowadzania innowacji i dostosowywania naszej oferty do zmieniających się potrzeb klientów, w tym roku zaprezentujemy jeszcze szersze portfolio rozwiązań skierowanych do firm z branży telekomunikacyjnej:

:

Narzędzia i usługi do budowy i utrzymania cyfrowego modelu majątku sieciowego – Platforma GlobIQ

Platforma wspiera pozyskiwanie i utrzymanie danych o sieci. Doskonale sprawdzi się u operatorów poszukujących narzędzi, które pomogą im m.in. w:

  • pozyskaniu informacji o sieci z wielu źródeł (dokumentacja papierowa, dane zebrane w terenie, dane w formacie cyfrowym) na cele zasilenia systemu paszportyzacji sieci i zbudowania cyfrowego modelu majątku sieciowego.
  • szybkiej aktualizacji i utrzymaniu danych w działającym systemie paszportyzacji
  • migracji informacji o sieci w przypadku połączenia sieci rożnych operatorów.
GeoTask – usprawnienie prac w terenie: optymalizacja przydzielania zadań i monitorowanie pracowników w czasie rzeczywistym 

Nasz autorski system FSM GeoTask wspiera dostawców sieci w efektywnym planowaniu i zarządzaniu wieloma zadaniami wykonywanymi przez techników w terenie. Sprawdzi się zarówno przy realizacji zadań związanych z utrzymaniem sieci, jak i  obsłudze wizyt u  klientów.

Specjalizowane aplikacje do zbierania danych w terenie 

Platforma do budowania wyspecjalizowanych, sterowanych głosem aplikacji mobilnych, wykorzystujących rozpoznawanie obrazów i inteligentne pomiary do zbierania danych o sieci i raportowania zadań w terenie pozwala budować spersonalizowane mobilne aplikacje dopasowane do konkretnych wymagań i procesów operatora.

NetVersant Designer – rozwiązanie do automatyzacji projektowania sieci 

Nasze oprogramowanie do projektowania i optymalizacji umożliwia łatwe tworzenie scenariuszy projektowania sieci i wybór najlepszego, najbardziej opłacalnego i zgodnego z założeniami technicznymi projektu, zwiększając w ten sposób efektywność inwestycji.

Spotkajmy się przy stoisku 22B w hali wystawowej 25

Odwiedź nasze stoisko, skorzystaj z okazji, aby osobiście omówić swoje wyzwania i potrzeby oraz dowiedz się, jak Globema może wesprzeć Twój biznes.