Skip to main content

Świętujemy 25-lecie Globemy niczym Wielki Gatsby. Relacja z jubileuszowej imprezy

By 7 lipca, 202311 lipca, 2023Wydarzenia
impreza-jubileuszowa-globemy

Co roku (z wyjątkiem niesławnych lat 2020 i 2021), Globemowicze z całej Polski spotykają się na dwudniowym wyjeździe integracyjnym. Na wyjazdach bierzemy udział w hucznych imprezach i ekscytujących grach teambuildingowych. Poznajemy się lepiej z osobami z naszych działów oraz z tymi, z którymi nie mamy okazji pracować na co dzień. Tego roku, nasza integracja była wyjątkowa, ponieważ świętowaliśmy 25-lecie naszej firmy!

Nasza imprezowa tradycja

Zazwyczaj, pierwszego dnia Globemowego wyjazdu bierzemy udział w krótkich prezentacjach firmowych, jemy wspólnie kolację, po czym imprezujemy do białego rana. Następnego dnia, kto da radę 😉, rywalizuje i współpracuje w serii gier i zabaw teambuildingowych.
Kilka lat temu powstała Globemowa tradycja – imprezy mają konkretny motyw, tematyczne są dekoracje oraz nasze wieczorowe stroje. W zeszłym roku byliśmy piratami, przed pandemią – kowbojami, jeszcze wcześniej przenieśliśmy się w czasy PRL

Wspomnienia z wyjazdów integracyjnych. Globemowicze o najbardziej dopracowanych przebraniach mają szansę na zajęcie miejsca na podium w konkursie z nagrodami

Jubileusz w stylu Wielkiego Gatsby’ego

Tegoroczny wyjazd odbył się w maju. Z okazji 25-lecia firmy, nasza integracja była jeszcze bardziej huczna i wyjątkowa. W hotelu pod Warszawą dołączyli do nas Globemowicze z zagranicznych oddziałów – Czech, Rumunii, Serbii oraz USA. Dla wielu z nas była to pierwsza okazja do spotkania w realu!

Po kilku prezentacjach, firmowych prezentach i obiedzie, przyszedł czas na przygotowanie się do wielkiej imprezy. Jubileusz to okazja do wystawnych strojów, więc w tym roku motywem przewodnim wieczoru były lata 20. XX wieku oraz Wielki Gatsby.

Atrakcje naszego wyjazdu

Nasza impreza nie opierała się na samym jedzeniu i piciu (chociaż to też były ważne elementy programu 😁). Zobaczcie, co robiliśmy tego wieczoru oraz drugiego dnia wyjazdu!

Tańce pod okiem profesjonalistów

Jedną z rozrywek były pokazy tańca zawodowej pary tancerzy. Przeprowadzili oni dla nas szybką lekcję i już po chwili parkiet był pełen roztańczonych grupek i par. Miła odmiana od codziennego siedzenia przy komputerach!

Nasze alter ego, czyli sesja z karykaturzystą

W trakcie imprezy mieliśmy okazję zapozować do szkiców rysowanych przez karykaturzystę. Było przy tym dużo śmiechu – powiedzmy tylko, że niektórzy z nas odkryli swoje nowe, alternatywne wizerunki. 😁

Jubileuszowy tort Globemy

Oczywiście przy świętowaniu nie mogło zabraknąć tortu! Zarząd, niezniechęcony swoimi grupowymi karykaturami, wzniósł toast. Na salę wjechał tort i wszyscy rozeszliśmy się nim delektować.

Łut szczęścia – koło fortuny i gry

Przez cały wieczór mogliśmy spróbować swojego szczęścia kręcąc kołem fortuny z nagrodami oraz grając w pokera, ruletkę i blackjacka.

Fotobudka

Fotobudka to niezbędny element Globemowych imprez. Zawsze przynosi nam dużo śmiechu, a wydrukowane rolki zdjęć to fajne pamiątki.

Teambuilding

Dzień po imprezie integrowaliśmy się podczas serii gier teambuildingowych. Podzieleni na zespoły, odwiedzaliśmy kolejne stacje z wyzwaniami rozsiane na terenie naszego ośrodka. Aby wygrać, każda grupa starała się wykonać zadania w jak najkrótszym czasie i przy jak najmniejszej ilości błędów. Gratulujemy zwycięzcom!

Mamy nadzieję, że ten tekst i zdjęcia chociaż w części oddały wyjątkową atmosferę naszego jubileuszowego wyjazdu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o 25-leciu Globemy, zapraszamy na specjalną stronę poświęconą rocznicy.