Topologia niskiego napięcia – kolejna nowość w portfolio

Autor 7 sierpnia, 202021 września, 2020Energetyka, Usługi
topologia sieci niskiego napiecia

Zarządzasz majątkiem sieciowym w przedsiębiorstwie energetycznym? Szukasz niezawodnych, intuicyjnych narzędzi do inwentaryzacji i weryfikacji danych w terenie? Nie musisz już polegać na trudnych w obsłudze, tradycyjnych rozwiązaniach formularzowych. Z pomocą przychodzi aplikacja mobilna sterowana głosem i gestami, która umożliwia efektywne pozyskiwanie i raportowanie aktualności danych z infrastruktury terenowej. Poznaj aplikację Topologia nN.

Zbieranie danych w terenie z pomocą AI

Topologia nN wykorzystuje mechanizm sztucznej inteligencji do rozpoznawania głosu, gestów i obrazu – klasyfikuje je automatycznie. Umożliwia w ten sposób zbieranie danych w wielu obiektach energetycznych. Co więcej, pracę z aplikacją ułatwia wbudowany słownik pojęć branżowych, typowych dla energetyki. W przypadku wątpliwości istnieje możliwość doprecyzowania pojęcia, co można łatwo zrobić za pomocą panelu dotykowego.

Co z zebranymi danymi?

Gotowy model sieci wraz ze zdjęciami i innymi danymi zebranymi podczas działań w terenie można wygodnie przeglądać w aplikacji webowej – integralnej części narzędzia Topologia nN. Dane można także załadować do docelowego systemu – aplikacja eksportuje je w standardowych formatach.

Sprawdź, jak Twoje przedsiębiorstwo może usprawnić pracę dzięki aplikacji Topologia nN.