Usługi Globemy

Obok szerokiego wachlarza rozwiązań, możesz liczyć na wsparcie naszego zespołu: doświadczonych programistów, analityków biznesowych, inżynierów wsparcia technicznego i specjalistów IT. Przekonaj się, jak możemy Ci pomóc.

Usługi programistyczne

Kompleksowe usługi: od analizy, projektowania poprzez wdrażanie, integrację, testy i utrzymanie systemów. Rozszerzenia istniejących systemów i autorskie rozwiązania.
Dowiedz się więcej

Wsparcie techniczne

Pełne wsparcie biznesowych rozwiązań IT oraz systemów i narzędzi opartych na platformach GE Smallworld, Google Maps oraz na technologiach Oracle i Java. Zdalnie i bezpośrednio u klienta.
Dowiedz się więcej

Audyt danych i systemów GIS

Kompleksowy audyt IT zwiększa efektywność wykorzystywanych narzędzi informatycznych. Przekonaj się, jak nasi specjaliści mogą pomóc Twojej firmie.
Dowiedz się więcej

Szkolenia

Profesjonalne szkolenia IT dla użytkowników końcowych, administratorów i programistów. Smallworld, Google Cloud, Google Maps, FME.
Dowiedz się więcej

Usługi AI / ML

Omówienie hipotezy biznesowej, wstępny przegląd źródeł danych oraz omówienie fazy analizy uzasadnienia biznesowego.
Dowiedz się więcej

Cyfryzacja danych o zasobach sieciowych

Narzędzia i usługi do budowy i utrzymania cyfrowego modelu majątku sieciowego dla firm z branży utilities i telekomunikacyjnych
Dowiedz się więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach? Napisz do nas

    Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.

    22 848 73 13 | sales@globema.pl