Usługi Google Maps

Szybki dostęp do informacji geograficznych oraz możliwość łatwego przedstawienia danych przestrzennych mogą w znacznym stopniu usprawnić procesy biznesowe i przynieść zauważalne korzyści. Dlatego też Globema tworzy na bazie platformy Google Maps specjalistyczne rozwiązania służące do zwiększania efektywności prowadzonych operacji oraz działań marketingowych i sprzedażowych. Narzędzia te są odpowiednio wdrażane, a nasi konsultanci zawsze dbają o właściwe pozycjonowanie systemu w procesach biznesowych oraz wymianę danych/integrację z innymi systemami.

Globema oferuje innowacyjne rozwiązania IT oparte na technologiach Google Maps oraz Google Earth. Świadczymy także pełen zakres usług związanych z wdrażaniem narzędzi wchodzących w skład Google Maps.

Dowiedz się więcej o produktach z portfolio Google Maps i zobacz, jak bardzo rozwiązania bazujące na tej platformie usprawniają procesy biznesowe oraz działania sprzedażowe i marketingowe.

Partnerstwo Globemy i Google

Globema jest Partnerem firmy Google w zakresie tworzenia, dostawy i integracji rozwiązań geoprzestrzennych dla biznesu. Co więcej nasz zespół wykorzystuje technologię Google Maps do wizualizacji informacji na temat sieci energetycznych i telekomunikacyjnych już od 2009 roku. Obecnie Globema – jako autoryzowany dystrybutor produktów Google – tworzy narzędzia oparte na Google Maps oraz Earth dla firm z Europy, Środkowego Wschodu i Afryki, które działają w bardzo różnych branżach (między innymi: turystyka, handel, usługi, transport i logistyka, bankowość oraz nieruchomości).

Dowiedz się więcej o partnerstwach Globemy:

Nasi partnerzy