Szkolenia techniczne

Zapewniamy profesjonalne szkolenia IT dla użytkowników końcowych, administratorów i programistów. Oferujemy kursy (w języku polskim, czeskim, rumuńskim i angielskim) m.in. z technologii Smallworld, Google Cloud, Google Maps oraz FME.

Smallworld

Od 2006 roku posiadamy status autoryzowanego centrum szkoleniowego GE Smallworld (Smallworld Authorized Training Center). W ramach szkoleń dostarczamy naszym klientom wiedzę niezbędną do efektywnego wdrażania i użytkowania rozwiązań Smallworld. Oferujemy szkolenia m.in. z zakresu:

 • Smallworld Core Spatial Technology
 • Smallworld Internet Application Server
 • Physical Network Inventory
 • Logical Network Inventory

Kursy obejmują cały cykl życia narzędzi – od prac projektowo-wdrożeniowych, poprzez wsparcie startu produktu, aż po rozwój systemu i rozbudowywanie go o nowe komponenty i wersje.

FME

Od wielu lat wspieramy firmy w konwersji oraz migracji danych przestrzennych, z wykorzystaniem wiodącego narzędzia na rynku do integracji danych – Platformy FME.

Biorąc udział w naszych szkoleniach masz gwarancję, że otrzymujesz praktyczną wiedzę. O profesjonalizm i skuteczność szkoleń zadbają certyfikowani trenerzy i eksperci FME.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

 • Wprowadzenie do FME Basic
 • FME Desktop Advanced
 • FME Server
 • Język Python w FME
 • FME Desktop Basic e-learning – kurs video
Poznaj pełną ofertę szkoleń FME

Szkolenia Google Maps

Od 2015 posiadamy status Google Cloud Premier Partner – to najwyższe wyróżnienie partnerskie w Google. Jesteśmy także autoryzowanym dostawcą rozwiązań mapowych Google.

Naszym obecnym i przyszłym klientom zapewniamy profesjonalne szkolenia z zakresu Google Maps Platform, aby mogli w pełni wykorzystać możliwości, jakie rozwiązania mapowe dają w rozwoju biznesu.

Szeroki wachlarz szkoleń obejmuje m.in. zarządzanie konsolą Google Maps Platform, zagadnienia optymalizacji wykorzystania Google Maps oraz szkolenia produktowe, prezentujące najnowsze rozwiązania i technologie map Google.

Porozmawiajmy o szkoleniach Google dostosowanych do Twoich potrzeb

Porozmawiajmy

Chcesz skorzystać z naszych usług? Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu omówienia Twoich potrzeb i dalszych kroków.

22 848 73 13
sales@globema.pl


  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.