Usługi programistyczne

Świadczymy kompleksowe usługi programistyczne od analizy i projektowania poprzez wdrażanie, integrację, testy i utrzymanie systemów. Tworzymy rozszerzenia już istniejących systemów, jak i autorskie rozwiązania.

W jakich obszarach działamy?

Świadczymy również usługi z zakresu analizy oraz integracji a także audytu systemów. Ponadto tworzymy rozwiązania na indywidualne zamówienie. Nasi specjaliści mogą również wspomóc swoimi umiejętnościami Twój zespół.

globema usługi programistyczne

Specjalizowane aplikacje

Nasz zespół zajmuje się tworzeniem specjalizowanych rozwiązań geoprzestrzennych dla biznesu. Projektujemy i budujemy:

  • własne zaawansowane aplikacje branżowe (desktopowe, webowe, mobilne) dla sektora telekomunikacyjnego, ciepłowniczego, energetycznego (w tym OZE) i innych
  • wysokiej jakości narzędzia OSS/BSS, systemy paszportyzacji/zarządzania majątkiem sieciowym
  • rozwiązania klasy FSM (Field Service Management) i MWFM (Mobile Workforce Management) do zarządzania pracami i pracownikami w terenie.
  • narzędzia do analityki biznesowej i usprawniające procesy, oparte o algorytmy sztucznej inteligencji.

Jesteśmy wieloletnim partnerem Google w zakresie map. Na bazie usługi Google Maps oraz produktów chmurowych Google Cloud Platform tworzymy skalowalne i niezawodne rozwiązania zwiększające efektywności działań biznesowych firm.

Integracje systemów

Integrujemy nasze rozwiązania z architekturą IT klienta, w tym z systemami: CRM, ERP, billingowymi, księgowymi, technicznymi oraz workflow. Posiadamy bogaty zestaw własnych rozwiązań integracyjnych.

Korzystamy też z narzędzi takich jak GE GeoSpatial Server oraz SAP Business Interface. Mamy doświadczenie w integracji na platformach SAP oraz NetWeaver.

Najwyższe standardy tworzenia oprogramowania

W procesie wytwarzania oprogramowania bazujemy na najlepszych praktykach wywodzących się z metodyk zwinnych, takich jak SCRUM. Nasi kierownicy projektów posiadają certyfikaty Prince 2.

Działamy w oparciu o najnowsze technologie i z wykorzystaniem rozwiązań wiodących na rynku partnerów technologicznych.

Dbałość o bezpieczeństwo oprogramowania i danych

W naszych rozwiązaniach kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo rozwiązań i ochronę danych naszych klientów. Stosujemy zalecenia i dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa, wynikające m.in. z norm ISO 27001 i NIST.

W procesie wytwarzania oprogramowanie rozwiązania są testowane zgodnie z metodykami OWASP TOP10 i OWASP ASVS. Stosujemy statyczną analizę kodu, weryfikację podatności obrazów i komponentów firm trzecich.

Przestrzegamy ścisłego podziału pomiędzy developmentem a środowiskami produkcyjnymi, do których dostęp mają wyłącznie administratorzy rozwiązania.

Dostęp administracyjny jest chroniony dwustopniową weryfikacją, z metodami uwierzytelnienia odpornymi na phishing.

Stosujemy pełną separację danych poszczególnych klientów, co uniemożliwia przypadkowy dostęp niepowołanych osób z innej organizacji.

Technologie, w których działamy

Nasze doświadczenie

Od 1997 roku przeprowadziliśmy setki projektów deweloperskich – zarówno małych, jak i bardzo dużych i złożonych. Nasze rozwiązania wykorzystywane są już przez ponad 700 klientów z całego świata.

Porozmawiajmy

Chcesz skorzystać z naszych usług? Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu omówienia Twoich potrzeb i dalszych kroków.

22 848 73 13
sales@globema.pl

    Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.