Usługi programistyczne

Świadczymy kompleksowe usługi programistyczne, w tym: tworzenie autorskich rozwiązań IT, refaktoryzacja oraz programowanie zwrotne. Nasz zespół tworzy moduły biznesowe i rozszerzenia funkcjonalne dla standardowych produktów GE (PNI, LNI, Smallworld Office), a także specjalizowane aplikacje mobilne na tablety i urządzenia PDA. Nasi programiści uczestniczą również w licznych deweloperskich projektach zagranicznych.

Posiadamy dwa Centra Rozwoju Oprogramowania wyposażone w pięć specjalistycznych pracowni badawczo-rozwojowych. Zapewniamy szeroki zakres usług programistycznych – od outsourcingu do pełnego i samodzielnego tworzenia rozwiązań IT, w tym aplikacji mobilnych, desktopowych oraz webowych. Nasz zespół specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu systemów geoprzestrzennych dla biznesu oraz narzędzi informatycznych przeznaczonych do analityki biznesowej oraz rozwiązań usprawniających procesy workflow.

  Najwyższe standardy tworzenia oprogramowania

W procesie wytwarzania oprogramowania bazujemy na dobrych praktykach wywodzących się z elastycznych metodyk, takich jak: SCRUM, Microsoft Solution Framework, Feature Driven Development. Nasi kierownicy projektów posiadają certyfikaty Prince 2. Proces wytwarzania oprogramowania oraz podnoszenia kwalifikacji jest objęty certyfikatem ISO 9001:2008.

  Specjalizowane aplikacje

Tworzymy własne zaawansowane aplikacje branżowe oraz wysokiej jakości narzędzia OSS/BSS, systemy paszportyzacji/zarządzania majątkiem sieciowym oraz rozwiązania klasy Work Force Management (WFM).

  Rozszerzenia funkcjonalne systemu

Realizujemy specjalistyczne rozszerzenia funkcjonalne. Specjalizujemy się w dostosowywaniu i rozszerzaniu oprogramowania GE Smallworld GIS, a także w aplikacjach i technologiach mobilnych oraz opartych na technologiach Java i Oracle.

  Integracja z innymi systemami

Integrujemy nasze rozwiązania z architekturą IT klienta, w tym z systemami: CRM, ERP, billingowymi, księgowymi, technicznymi oraz workflow. Posiadamy bogaty zestaw własnych rozwiązań integracyjnych oraz korzystamy z narzędzi takich jak GE GeoSpatial Server oraz SAP Business Interface. Mamy doświadczenie w integracji na platformach SAP NetWeaver i BizTalk.

Nasze doświadczenie

Od 1997 roku przeprowadziliśmy setki zarówno małych, jak i bardzo dużych i złożonych projektów deweloperskich. Nasze rozwiązania IT są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z całego świata.

Zaufali nam