V edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej

Autor 12 stycznia, 2022Wydarzenia

Już w połowie stycznia 2022 roku startuje kolejna (już piąta) edycja konkursu Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej dla uczniów, przed którymi świat geoinformatyki nie skrywa żadnych tajemnic! Globema jak zawsze patronuje temu wydarzeniu – dowiedz się, jak wygląda konkurs i co jest do wygrania. ?

Ogólnopolski Konkurs Geoinformatyczny jest podzielony na trzy etapy – Eliminacje, Etap Centralny oraz Finał, z którego Komisja Konkursowa wyłoni 3 laureatów. Podczas konkurencji sprawdzona zostanie wiedza uczniów z zakresu informatyki oraz geoinformacji, a także praktyczne podejście do rozwiązywania problemów.

Zwycięzcy konkursu otrzymają uprawnienia do przyjęcia na studia I stopnia na kierunku Geoinformatyka na Wydziału Geodezji i Kartografii, bez egzaminu oraz procedury kwalifikacyjnej.

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy partnerem wydarzenia, które daje młodym ludziom szansę na rozwój ich zainteresowań oraz na dalszą edukację w tym kierunku. Do tej pory, we wszystkich edycjach w konkursie wzięło udział 600 uczniów z całej Polski! Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!

Chcesz być na bieżąco z konkursem?