Skip to main content

Webinarium „Dane pod kontrolą. Jak poradzić sobie z nieprawidłowymi danymi?” Zapraszamy!

By 31 sierpnia, 202214 października, 2022FME, Wydarzenia
webinarium jak wyeliminować błędy w danych

Już 28 września o godzinie 11:00 zapraszamy na bezpłatne webinarium dotyczące danych i ich przetwarzania: „Dane pod kontrolą. Jak poradzić sobie z nieprawidłowymi danymi?”. Tym razem przyjrzymy się bliżej zagadnieniu walidacji danych, porozmawiamy o najczęściej pojawiających się błędach i pokażemy, jak się ich pozbyć. Gorąco zachęcamy do rejestracji i udziału w wydarzeniu!

Kompletne, bezbłędne i spójne dane są niezbędne, aby praca z nimi była skuteczna i przynosiła realne wyniki. Dlatego kluczowe jest sprawdzenie ich poprawności oraz wyeliminowanie błędnych i niekompletnych danych jeszcze zanim rozpoczniemy pracę.

Niestety, częstą praktyką jest przechodzenie od razu do realizacji właściwego projektu i zupełne pomijanie etapu walidacji albo niepoświęcanie mu wystarczająco dużo czasu.

Jeżeli pracujesz z danymi dobrze wiesz, jak bardzo niekompletne lub błędne dane mogą utrudnić, a nawet uniemożliwić pracę. Jeśli z kolei zamierzasz podejmować strategiczne decyzje, może się okazać, że analizy przeprowadzone na podstawie błędnych danych nie tylko nie pomagają, a wręcz wprowadzają dezinformację.

Jakie zagadnienia omówimy podczas webinarium?

  • Na czy polega walidacja danych i jakie dane możemy walidować?
  • Dlaczego przed rozpoczęciem projektu warto sprawdzić poprawność danych?
  • Co zyskujesz kontrolując dane?
  • Jakie są najczęstsze błędy w danych, skąd się biorą i jak się ich pozbyć?
poprawne dane - webinarium fme

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i do bezpłatnej rejestracji:

Biorę udział w webinarium

Wydarzenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. Przewidzieliśmy też czas na dyskusję oraz sesję pytań i odpowiedzi. Spotkanie poprowadzą eksperci analizy danych i Platformy FME:

Karolina Borkowska

Karolina Borkowska

Product Manager
FME

Wiktor Sawicki

Wiktor Sawicki

Customer Success
Leader

Mateusz Pyra

Mateusz Pyra

GIS analyst &
spatial data expert