XIV Forum Gospodarcze TIME już w marcu

Autor 22 lutego, 202211 maja, 2022Wydarzenia
FG TIME

Już 7 marca rozpocznie się 14. edycja Forum Gospodarczego TIME – corocznego wydarzenia poświęconego realizacji strategii i programów digitalizacji europejskiego przemysłu i infrastruktury. Jak co roku jesteśmy Partnerem Wspierającym konferencji.

Temat tegorocznego forum to Wyzwania Zielonej Transformacji Cyfrowej. Proces ten FG TIME opisuje jako rozciągnięty na pokolenia, dotyczący poszczególnych dziedzin i sfer ludzkiej aktywności, a także mówi o efektach cyfrowej transformacji – nowej rzeczywistości sieciowej (nazywanej rzeczywistością wirtualną), przemyśle 4.0, gospodarce sieciowej oraz społeczeństwu 5.0.

Jakie zagadnienia obejmuje program FG TIME?

telekomunikacja
i energia

budowa konkurencyjnego rynku energetyki rozproszonej

zmiany na rynku telekomunikacyjnym

nowy finansowy
ład

telekomunikacja i cyberbezpieczeństwo

europejska autonomia cyfrowa w przemyśle i usługach

Forum Gospodarcze TIME to wydarzenie, podczas którego przedstawiciele firm telekomunikacyjnych, teleinformatycznych, energetycznych, produkcyjnych usługowych i finansowych, dzielą się wiedzą i opiniami na temat innowacji mających największy potencjał wzrostu konkurencyjności gospodarki.

Głównym organizatorem Forum jest Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji.

FGTime

Warto wspomnieć, że podczas XII Edycji Globema otrzymała nagrodę w kategorii Innowacje i Rozwój w sektorze ICT za opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w oparciu o mapy, dane geoprzestrzenne i sztuczną inteligencję

Serdecznie zapraszamy na stronę wydarzenia: