Skip to main content

Zapisy na FME World Tour 2022 – spotkajmy się w maju!

By 8 lutego, 202210 lutego, 2022FME, Wydarzenia
FME World Tour 2022

Ruszyły zapisy na FME World Tour 2022! To długo wyczekiwana chwila, ponieważ konferencja odbędzie się na żywo po raz pierwszy od 3 lat ? Serdecznie zapraszamy wszystkich ekspertów oraz użytkowników Platformy FME – wydarzenie odbędzie się 18 maja 2022 roku w Warszawie.

FME World Tour to spotkanie użytkowników, ekspertów i entuzjastów Platformy Integracyjnej FME, podczas którego wymieniamy się doświadczeniami, dzielimy wiedzą i pokazujemy praktyczne zastosowania FME. Wydarzenie organizujemy we współpracy z Safe Software, producentem FME.

Oprócz prezentacji ekspertów, dyskusji z innymi użytkownikami i możliwości rozmowy z twórcami FME, w ramach FME World Tour organizujemy warsztaty. Odbędą się one na dzień przed głównym wydarzeniem i obejmą FME Desktop (Basic i Advanced) oraz FME Server.

Dlaczego warto wziąć udział?

  • Poznasz doświadczenia innych użytkowników oraz ekspertów FME
  • Wysłuchasz ciekawych prezentacji i dowiesz się, jak FME rozwiązało problemy, z którymi spotykają się inne firmy i instytucje
  • Poznasz nowe metody pracy z danymi oraz triki, które ułatwią Ci codzienną pracę
  • Możesz wziąć udział w warsztatach, na których poznasz FME od podszewki – nauczyć się podstaw lub poznać bardziej zaawansowane funkcje, które ułatwiają codzienną pracę z danymi. Warsztaty obejmą zagadnienia FME Desktop Basic, FME Desktop Advanced, FME Server (więcej szczegółów już wkrótce)

Zarejestruj się już dziś!

Dołącz do nas oraz wielu ekspertów i praktyków FME z różnych branż i przedsiębiorstw! Co roku grono miłośników FME się powiększa i przybywa chętnych uczestników ? Widzimy się 18 maja – zarezerwuj sobie miejsce!