Zespół Globemy stworzył Technology Packs dla LNI

Autor 4 września, 201222 czerwca, 2020Badania i Rozwój, Smallworld, Telekomunikacja

Miło jest nam poinformować, ze do oferty GE Energy została wprowadzona nowa grupa produktów stworzona w całości przez zespół Globemy – LNI Technology Packs (pakiety „technologiczne” dla LNI).

LNI Technology Packs umożliwiają klientom końcowym szybkie konfigurowanie LNI do wspierania wybranej technologii sieciowej. Klienci mogą również wprowadzać zmiany lub rozszerzenia konfiguracji dostosowując ją do specyficznych warunków i wymagań.
LNI Technology Packs wspomagają modelowanie konkretnej technologii sieciowej w LNI – w tej chwili dostępne są pakiety dla sieci GPON oraz Metro Ethernet. Każdy pakiet zawiera skrypty z gotową do użycia konfiguracją i przykładową siecią. Do każdego pakietu dołączony jest też dokument opisujący szczegółowe ustawienia konfiguracyjne, które należy stosować oraz wyjaśnienia, w jaki sposób konfiguracja ta jest wykorzystywana w LNI.
Więcej o LNI Technology Packs (jęz. ang.)

LNI Technology Packs to kolejne narzędzie rozszerzające funkcjonalność Logical Network Inventory stworzone w Globemie i dystrybuowane przez GE oraz partnerów na całym świecie. Wcześniej w firmie powstały m. in.:

  • Logical Browser – aplikacja umożliwiająca szybki dostęp do informacji o konfiguracji sieci logicznej zgromadzonych w bazie danych LNI przez przeglądarkę internetową
  • LNI-Connector – moduł, który aktualizuje bazę LNI na podstawie danych z systemów zarządzania NMS
  • Service Inventory for LNI – repozytorium danych o technicznych warunkach każdej świadczonej przez operatora usługi (Resource Facing Service Inventory, zarządzanie pełnym cyklem życia usługi)